Hakkımızda

Bayem Grup kurulduğu 2012 yılında siz değerli iş ortaklarının'da desteğini arkasına alarak emin adımlarla, kaliteden ödün vermeden ve kendini sürekli geliştirmek için kuruldu.

2012 yılında başlayan bu serüven ilk yıllarda hırdavat malzemeleri ve el aletleri toptan satışı olarak başlamış, kısa zamanda piyasada sağladığı güven ile büyümeye devam etmiştir.

Ülkemizin dünyanın önde gelen el aletleri ve hırdavat malzemeleri üreticilerinin ana bayilik ve distribütörlüğünü yaparak kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamış ve Türkiye’nin 45 iline yaygın pazarlama yapmıştır.

2018… Üretim için ilk hamle. Baymax Koruyucu Gözlük fabrikası kuruldu.  

Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile %100 yerli sermayeli Koruyucu gözlük fabrikasının açılışı yapıldı. 2018 yılında 5 makine ile başlayan yolculuğumuz genişleyen makine parkuru ve sürekli gelişim ile hedeflerine hız kesmeden devam etmektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Ülke ekonomisinde önemli katkılarda bulunan, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde, kalite ve teknolojinin gereğini yerine getirmiş bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamaktır. Varlığımızı sürdürebilmenin yegâne koşulu müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri sunarak onların bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Tüm çalışanlarımız bir birlerini birer müşteri olarak görmekte, sıfır hatayı ve sürekli gelişimi esas almaktadırlar. Müşterilerimizin tam tatmininin, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak personelimizin gelişimini desteklemekte ve teşvik etmekteyiz. Bize ürün ve hizmet veren şirketlerle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak geleceğimizi güven altına almanın yegâne yoludur. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir Şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi’ni benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetiminin gerçekleştirilmesi Bayem Grup çalışanları olarak hepimizin görevi ve mecburiyetidir.