top of page

Düzce’de İş Güvenlik Ayakkabı Fabrikası açılışı gerçekleştirdik!

Güncelleme tarihi: 8 Ara 2023

Türkiye’nin en büyük Kişisel Koruyucu Ekipmanları üretimi yapan BAYMAX şimdi ise büyük bir yatırım ile 2 farklı İlde Baymax İş Güvenlik Ayakkabıları fabrikamızın açılışını gerçekleştirdik.


1995 yılından itibaren sektörde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda, 2012 yılında Sancaktepede toptan hırdavat satışı amacı ile kurulan ‘’BAYMAX’’ uzun süre Hırdavat sektörünün önde gelen markalarının ana bayiliği ve Türkiye geneli toptan pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirmiştir.


Koruyucu Gözlük üretimine yönelik adımlar atmaya başlayan BAYMAX 10 personel ile başladığı üretimine şu an 350 personel ve 650 çeşit gözlük üretimi ile Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük medikal ve koruyucu gözlük fabrikası olarak devam etmektedir.


Şimdi ise BAYMAX ailesi olarak büyük bir yatırım gerçekleştirilerek Düzce ve Bartın olmak üzere 2 farklı ilde fabrika açılışı gerçekleştirip, 170 farklı çeşitlilikte Koruyucu Ayakkabı üretimi ve 2.000.000 Çift İş Güvenlik Ayakkabıları üretimine başlıyoruz.


Vizyonumuz müşterimizin beklentilerini sağlayacak kalite seviyesini sağlamak

ve bunun üretim anlayışımızın tüm seviyelerinde sindirilmesi temel ilkelerimizdendir. Hedefimiz Türkiye pazarının lider firması olarak uluslar arası pazarda da üst sıralarda yer edinmek. .

72 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page