top of page
baymax-koruyucu-ekipmanlari-bg-.png

Türkiye'nin En Büyük Koruyucu Gözlük Fabrikası

​Bayem Grup, 1995 yılından itibaren sektörde edindiği tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda, 2012 yılında Sancaktepe’de toptan hırdavat satışı amacı ile kurulmuştur. Uzun süre Hırdavat sektörünün önde gelen markalarının ana bayiliği ve Türkiye geneli toptan pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirmiştir. 2018 senesinde BAYMAX markası ile Koruyucu Gözlük üretimine yönelik adımlar atmaya başlayan Bayem Grup, 10 personel ile başladığı üretimine şu an 350 personel ve 650 çeşit gözlük üretimi ile Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük medikal ve koruyucu gözlük fabrikası olarak devam etmektedir.

Baymax_yatay_logo-3d-2.png
çizim7 (2).jpg
IMG_20211119_161125.jpg

Misyonumuz

Müşterilerinin iş kalitelerini yükseltmeye yardımcı olan yenilikçi ve modern yaklaşımlar geliştirmek yoluyla sektöre yeni bir boyut getiren ve uluslararası seviyede örnek gösterilen bir kurum olmaktır.

  • Ulusal ve Uluslararası Alanda Yatırımlar Yapmak

  • Güçlü Müşteri İlişkileri Geliştirmek

  • Güven ve Dürüstlükten Taviz Vermemek

  • En İyi Hizmet ve Kaliteyi Sunmak

Vizyonumuz

Müşterimizin beklentilerini sağlayacak kalite seviyesini sağlamak ve bunun üretim anlayışımızın tüm seviyelerinde sindirilmesi temel ilkelerimizdendir. Hedefimiz Türkiye pazarının lider firması olarak uluslararası pazarda da üst sıralarda yer edinmek.

çizim7 (2).jpg

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ülke ekonomisinde önemli katkılarda bulunan, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarıının bilincinde, kalite ve teknolojinin gereği yerine getirmiş bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamaktır.

 

Varlığımızı sürdürebilmenin  yeğane koşulu müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri sunarak onların bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Tüm çalışanlarımızın birbirlerini birer müşteri olarak görmekte, sıfır hatayı ve sürekli gelişimi esas almaktadırlar.

Müşterilerimizin tam tatmininin, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak personelimizin gelişimini desteklemekte ve teşvik etmekteyiz.

 

Bize ürün ve hizmet veren şirketlere karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak geleceğimizi güven altına almanın yeğane yoludur.

 

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi’ni benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi’nin gerçekleştirilmesi Baymax çalışanları olarak hepimizin görevi ve mecburiyetidir.

bottom of page